کارخانه تولید رنگ رایان

کارخانه رنگ رایان زیر مجموعه شرکت عمران سازه کاشیگری و متخصص فرمولبندی و تولید انواع رنگ های ترافیکی می باشد که برای استفاده در انواع سطوح مناسب می باشد. رنگ های ترافیکی رایان برای مقاومت و عملکرد عالی در شرایط محیطی مختلف مهندسی گردیده و جهت استفاده در انواع خیابان ها، آزادراه ها، بزرگراه ها، فرودگاه ها، پارکینگ ها و زمین های بازی فرموله شده است. در انتخاب نوع رنگ ترافیکی برای مکان های مختلف عوامل گوناگونی از قبیل دمای هوا، نوع مصالح سطح، زمان مورد نیاز برای خشک شدن، و میزان ترافیک نقش دارند که نیروهای متخصص کارخانه رایان با انجام آزمایشات گوناگون رنگ های مختلفی جهت استفاده در فضا و مکان های خاص را تولید می کنند.
لازم به ذکر است کارخانه رایان تنها تولید کننده ی رنگ ترافیکی در استان هرمزگان بوده و به عنوان برترین طرح صنعتی در سال 1395 از طرف سازمان صنعت معدن و تجارت استان هرمزگان انتخاب شده است.

کنترل کیفیت

کنترل کیفیت بخش جدایی ناپذیر فرایند تولید در هر واحد صنعتی می باشد. کارخانه رنگ رایان به منظور حصول اطمینان از کیفیت محصولات، و اهمیت دادن به بخش تحقیق و توسعه، آزمایشگاهی با مجهزترین تجهیزات روز دنیا ایجاد کرده است تا بتواند در کنترل کیفیت محصولات و ارائه خدماتی ایده آل به هموطنان عزیز گام های موثری بردارد.

کنترل کیفیت
اجرای عملیات خط کشی :

اجرای بی نقص عملیات خط کشی نیازمند تجهیزات دقیق و تجربه بالای تیم اجرایی است. تجهیزات به روز خط کشی و نیروهای کار آزموده شرکت عمران سازه کاشیگری با سال ها فعالیت در این زمینه ضامن اجرای با کیفیت پروژه های این شرکت می باشند.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر می توانید کاتالوگ ما را مطالعه کنید