مرکز فرآورش سنگ آیدا

مرکز فرآورش سنگ آیدا در سال 1393 به عنوان واحد جدیدی از شرکت عمران سازه کاشیگری تاسیس شد تا با استفاده از بهترین سنگ ها از برترین معادن کشور ، مجهزترین دستگاه های روز دنیا و نیروهای زبده و متخصص بتواند پاسخگوی نیازهای صنعت عمران، ساختمان و شهرسازی ایران و کشورهای همسایه باشد.
این مرکز بزرگترین کارخانه فرآورش سنگ در جنوب کشور محسوب می شود و در حال حاضر تولید کننده ی انواع مختلفی از سنگ های تزئینی ساختمان شامل مرمر، مرمریت و لایم استون در طرح ها و سطوح مختلف می باشد. از دیگر محصولات این شرکت می توان به مبلمان ها و المان های شهری و تابلو سنگ ها متنوع اشاره کرد با تجهیز این کارخانه به سه دستگاه CNC امکان طراحی و ساخت تابلو سنگ ها و مبلمان ها و دیگر قطعات سنگی بر اساس طرح و سلیقه ی مشتریان فراهم شده است.
سنگ مرمریت

سنگ مرمریت یکی از محبوب ترین سنگ های ساختمانی ست. مرمریت برای انعطاف پذیری اش در ساخت آثار مختلف از مجسمه گرفته تا کاشی های دیوار و کف در ساختمان ها شناخته شده است. مرمریت به صورت وسیع در فضاهای تجاری و مسکونی برای راهرو ها ، نمادهای خارجی ، دیوارهای داخلی ، لابی ، کفسازی داخلی و خارجی ، سطح سکوی آشپزخانه و به صورت برجسته تر در سرویس های بهداشتی استفاده و تحسین شده است. اگر به دنبال این هستید تا چهره ای لوکس ، سنگین و شاهانه به ساختمان خود دهید ، هیچ مصالحی به ظرافت و زیبایی سنگ مرمریت برای این کار وجود ندارد.

لایم استون
لایم استون نوعی سنگ رسوبیست که عمدتا از کربنات کلسیم تشکیل شده است. این نوع سنگ اندکی نرم و متخلخل تر از سنگ مرمریت می باشد. لایم استون در معماری بسیار شناخته شده است به دلیل اینکه بسیاری از بناهای مهم در دور دنیا به صورت عمده از این نوع سنگ ساخته شده است. لایم استون به صورت عمده در دسترس می باشد و به صورت نسبتا راحت می توان آن را به صورت بلوک ، سنگ لوح ، مبلمان های شهری و اشیا با جزئیات بیشتر برید. این سنگ برای نمای ساختمان ، دیوارهای داخلی ، کفسازی فضاهای داخلی و خارجی ، کف و پیشانی پله ها ، آستانه ی پنجره ، محوطه سازی و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود.
 
 
شفافیت
دوام بالا
تنوع در رنگ
نگهداری آسان
 
طرح های زیبا
جذابیت همیشگی
سازگار با محیط زیست
سبک وزن
برای مشاهده اطلاعات بیشتر می توانید کاتالوگ ما را مطالعه کنید