تدبیر ترابر خلیج فارس

شرکت تدبیر ترابر خلیج فارس در سال 1394 در اداره ثبت شرکت ها و سـازمان حمل و نقل جاده ای اسـتان هرمزگان به ثبت رسید و در زمینه حمل و نقل جاده ای شروع به فعالیت کرد. دفتر مرکزی این شرکت در شهرک جدید حمل و نقل استان هرمزگان، شهرک نگین ترابران خلیج فارس در زمینی به مسـاحت 5000 مـتر مربع احداث گـردیده است.
ساختمان شـرکت در حدود 530 مـتر مربع و دارای 2 طبقه است که طـبقه اول شامل دفتر صـدور بارنامه، خوابـگاه و سرویس های بهداشتی مجزا برای پرسنل و رانندگان، و همچنین یک آشپزخانه با ظرفیت تهیه غذا روزانه برای 100 نفر می باشد. طبقه دوم ساختمان شامل دفتر و دبیرخانه، حسابداری، دفتر مدیریت و دفتر جلسات و کنفرانس هیـئت مدیره می باشد. ساختمان مجهز به کلیه وسایل اطفاء حـریق، سیستم آتش نشانی، سیستم اعلام خطر و دوربین های مدار بسته به صورت دید کامل بر ساختمان می باشد. از نظر لوجیستیکی این شرکت دارای حدود 40 دستگاه کشنده ملکی و استیجاری با ظرفیت حمل تا 100 تن می باشد و نیمه یدک های آن نیز شامل کفی، کمرشکن، کمپرسی و یخچال های حمل مواد منجمد است. عمده فعالیت این شرکت در زمینه ی حمل مواد معدنی شامل شن و ماسه، آسفالت گرم و سرد و همچـنین حمل مواد غذایی منجمد و نیمه منجمد می باشد. گـروه های کاری شرکت در امور گـمرکی و بارگـیری مواد غذایی منجمد بصورت تخصصی فعالیت داشته و نظارت بر موارد بـهداشتی را نیز به کادری مجرب و دوره دیده سپرده است. همـچنین تمامی رانندگان عـلاوه بر مـدارک راننـدگی، در مورد حمل هرگـونه کالا تـخصص و آمـوزش های لازم را دیده و توسط مـسئولین فـنی و متخصص در کار کاملاً نظارت می شوند.
تدبیر ترابر خلیج فارس طرف قرارداد با بیمه دانا بوده و یکی از مشتریان نمونه آن به شمار می آید که در طول زمان فعالیت خود تمامی کالاهای مشتریان را به سلامت کامل به مقصد رسانده است.
راه های تماس:
آدرس:
بندرعباس، شهرک جدید حمل و نقل استان هرمزگان، شهرک نگین ترابران خلیج فارس، بلوار اصلی شهرک، شرکت حمل و نقل تدبیر ترابر خلیج فارس
تلفن ها:
07633532674-6
07691015001-3
فکس:
07633532676